Otomatik Tente Nerelerde Kullanılır ?

İzmir Otomatik Tente İmalatı

Otomatik Tente Nerelerde Kullanılır ?

Otomatik Tente Nerelerde Kullanılır ?

Cafe ve restorant gibi dışarda da bölümleri olan mekanlar ve evinizde oluşturabileceğiniz,  kapalı balkon ve kış bahçesi gibi her mevsim kullanabileceğiniz özel alanlar için otomatik tente sistemlerini tercih edebilirsiniz. Otomatik raylı tente sisteminde kullanılan tente malzemesi su ve diğer dış etkileri geçirmez olmalı ve dayanıklı kalitede bir malzemeden imal edilmiş olmalıdır. Bu sayede kullanımını yaptığınız süre boyunca güvenli ve huzurlu keyifli vakitler geçirebileceğiniz bir konfor kazanmış olursunuz

Otomatik Açılır Raylı Tente

Bu sistem geniş alanları gölgelendirmede kullanılır.Otomatik Raylı Tente, bu sistemler içinde olumsuz hava şartlarına en dayanıklı sistem olara bilinir. Raylı Tente, başta cafe, restoran olmak üzere değişik birçok alan kapatmada uygulanabilmektedir. Otomatik Açılan Raylı Tente özellikle geniş alanları kapatmak için en ideal çözümdür.

Otomatik Tente, tamamen alüminyum profiller kullanılarak üretilir. Alüminyum profillerin içinden taşıyıcı tekerlekler ile gezdirilir ve ileriye uzun mesafelere doğru kısa sürede motor yardımıyla açılabilir kapatılabilir motorlu otomatik tente dizaynıdır. Otomatik Tente , restaurant ve cafelerin açık bölümlerini yazın ve kışın kullanım olanağı sağlayan otomatik açılır ve kapanır tente sistemlerinin en dayanıklısı ve yine en kapsamlısıdır. Otomasyon ile kumanda edilmekte olan raylı tente black out branda kullanılır ve bunun 5 yıl garantisi vardır. Katlamalı açılır raylı tente her yere uyum sağlamakla birlikte bulunduğu yere ayrı bir estetik de katmaktadır .Mekanların mimari tasarımını tamamlayıcı oldukça modern bir sistemdir. Otomatik Tente Nerelerde Kullanılır ?

Tentede Estetik Ve Şık Görüntü

Tentelerin genel özellikleri arasında dekoratif amaçlı kullanıma uygunluk da bulunur. Otomatik tenteler, hem işlevsel hem de görsel özellikleri ile faydalı olmaktadır. Motor yardımı ile çalışan bu tenteler, uygulandıkları alana uyum sağlayabilmektedir. Böylece kafe, restoran, otel ve benzeri yerlerde mekan ile bütünleşir. Aynı zamanda zarif görüntüsü ile oldukça estetiklik kazandırır. Otomatik tente modelleri, üretim aşamasında kullanılan malzemelerin kalitesi sayesinde çok şık bir tasarıma sahiptir. Bu tasarım, tentenin dekoratif özelliklerini ön plana çıkarmaktadır. İlgi çekici mekanlar oluşturmaya yardımcı olan bu tenteler işlevsel özelliklerinin yanında görünüşü ile de çok faydalı olmaktadır.

Otomatik Tente Modelleri

O kadar çok model ve çeşit vardır ki en kullanışlısını ve en güzelini seçmek istediğinizde tente kullanım alanlarının da iyice detaylandırılması gerekir. Mesela bir iş yeri önü ile teras için kullanılacak tentelerin birbirinden oldukça farklı olacağını bilmeniz gerekir.

Otomatik Tente Fiyatları Ne Kadar?

İzmir Otomatik tente fiyatları mızı ve modellerimizi incelemek için lütfen linke tıklayınız. Sitemizde gezerek diğer sayfalarımızdaki farklı modelleri de görebilirsiniz.Otomatik tente fiyatları hakkında detaylı bir inceleme yapmadan sağlık bir fiyat vermemiz mümkün olmadığında ücretsiz keşif hizmetimizden faydalanarak bizden en sağlıklı ve uygun teklifi alabilirsiniz.