Tente Kumaşları Değişimi Nasıl Yapılır ?

tente kumaşı değişimiTente Kumaşı Değişimi

Tente sistemlerinde kullanılan kumaşlar birbirine farklı özelliklere sahip kumaşlardır. Bu makalemizde Tente Kumaşları Değişimi Nasıl Yapılır ? konusuna değinmek istedik.

  • Tente kumaş değişimi işlemlerinin nasıl yapıldığını anlamak için öncelikle kumaşların türlerini öğrenmek gerekir.
  • Bu türler içinde su geçirmeyen kumaşlar ve su yalıtımlı branda akrilik kumaşları bulunur.
  • Maliyeti düşük olan Pvc den yapılan branda kumaşlar da kişilerin tercihine göre kullanılmaktadır.

Tente Kumaşını Hangi Kriterlere Göre Değiştiririz ?

Eğer bir işletmeniz var ise kesinlikle daha uzun süre kullanım kolaylığı ve özelliği sağlayan ithal akrilik su geçirmez tentelik kumaşlar kullanılması tavsiye edilmektedir.

İşletmeniz ,eviniz ya da kullanacağınız diğer alanlar güneş ışınlarını alma kapasitesi fazla  ise bu ürünü ithal akrilik su geçirmez tentelik kumaşları tavsiye etmekteyiz.

Bu kumaşlar 5 yıla kadar garantili olarak satılır.

Orta düzey bir işletmeniz varsa buraya uygun tentelik kumaş için yerli akrilik kumaş kullanımı düşünmenizi öneririz. Yerli firmaların akrilik su geçirmez kumaşlar alanında kendini gayet geliştirmiş uzmanlaşmış iyi ürünler pazarlayanları bulunmaktadır..

Fiyat en uygun olanlar ise branda pvc tente kumaşı olanlardır.. Eğer kullanılacak alan güneşi az görüyorsa bu kumaş çeşidi kullanılabilir.Eğer güneş ışınlarından fazlasıyla etkilenen noktalarda bu tente kumaşını kullanırsanız koku sorun ile karşı karşıya gelebilirsiniz.

Tente Kumaşını Kendim Nasıl Değiştirebilirim ?

İlk etapta tente kumaşının satın alınması ve dikim işleminin yapılmış olması gerekir. Tentenin kol kısımları komple açılır. Ve tente ölçüsü alınıp not edilir. Bu aşamadan sonra  kumaş seçimi için tentelik kumaşlar incelenir. Tente kumaşı dikimi yapıldıktan sonra montajı kolaydır.

Tente Kumaş Değişiminde Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?

Firmamız öncelikle bize iletmiş olduğunuz adresinize gelip ücretsiz keşif ve ölçülendirme yaparız. Sonrasında  tente kumaş kataloğundan size seçtirmiş olduğumuz bir kumaş modelinin atölyede dikimi yapılır ve tentenize montaj işlemine geçilir.

Körüklü tenteler genellikle ev balkonlarında , pencerelerin üst kısımlarında  ve iş yeri önlerinde kullanılmaktadır. Çalışma prensibi olarak bir yelpazenin çalışma prensibiyle aynı olarak hareket ederek toplanıp açılır. Körüklü tenteler, yanlarının kapalı olmasının avantajıyla, gelen güneş ışınlarını minimum seviyeye indirir ve  etkilerini en aza  düşürmektedir.

Körüklü tente istenilen renk ve kumaş seçenekleriyle üretilebilmektedir.Görsel olarak  kullanıcılarına hoş bir görüntü vermektedir .

Branda Kumaşı ile İlgili aramalar

Pergola Bezi, Veranda Bezi , Solmaz Tente Kumaşı, Su Geçirmez Tente Kumaşları, Tente Bezi, Tente Kumaşı Satıcısı, Tente Kumaşları, Tente Bez Değişimi , Ucuz Tentelik Kumaş Modelleri