Branda Ne İşe Yarar ?

Branda  su ve ışık etkilerine karşı dayanıklı kumaştan ve iç polyesterden üretilmiş olan ürünlerin genel ismidir. Tenteler ise bu brandalarla oluşturulmuş sistemlere verilen genel addır.Bu makalemizde branda ne işe yarar sorusunun cevabını inceleyeceğiz.Branda Ne İşe Yarar ? sorusunun cevabını inceleyeceğiz.

Mevsimsel su ve ışık zararlı etkilerinden koruma sağlayan bu sistemler çeşitli amaçlarla imal edilirler. Örneğin bahçenizde yaz ve kış oturmak istiyor yazın gölgesinden kışın ise yağmurdan korunma amaçlı kullanmak istiyorsanız ihtiyacınıza en uygun sistemi tercih eder ve konforunu yaşarsınız.

Eğer bir cafe işletiyorsanız açık havada müşterilenizin rahat ve mevsimsel etkilerden uzak bir şekilde oturup keyifli anlar yaşamasının istiyorsanız ihtiyacınıza en uygun tipteki tente sistemini seçer ve cafenizin yaz kış müşterilerinizle dolup taşmasını sağlayabilirsiniz.

Havuz İşletmeleri ya da plaj işletmeleri için de yine aynı örneği verebiliriz. için tenis kortu kapatma halı saha kapatma gibi mekanlarda da bu sistemler kullanılır ve spor yapmayı sevenlerin de konforu sağlanmış olur. Genel olarak tenteler yoğun bir biçimde çay bahçeleri ,parklar ve bahçeler ,havuzlar, kumsallar gibi yağmur güneşten korunma gerektiren mekanlar başta olmak üzere tekne brandası ve kamyon ve tır örtüsü olarak da kullanılmaktadır.

Tente sistemleri kullanış amacına uygun olarak çeşitlenmektedir..Körüklü tente ,mafsallı tente ,sabit tente ,asma germe branda ve , kamelya brandası ,kış bahçesi brandası ,bahçe şemsiyeleri,plaj şemsiyeleri, oyun parkı alan kapatma gibi ürünler değişik amaçlara hizmet eden ürün çeşitliliği vardır.

Branda su geçirmez kumaş cinsidir. Güneş ışığı ve yağmur suyuna karşı her mevsim koruyucu etkisi ile kapalı alanlar yaratarak sizlere rahatlık ve konfor sunar. Dış mekanda oturmak istediğinizde tenteler sayesinde sizin için mevsim çok da farketmez.  Havuzda, bahçede, kafelerde, araçlarda ve daha birçok yerde ve açık alanlardan  faydalanmamızı sağlayan branda oldukça kullanışlıdır.Ve geniş ürün çeşidiyle müşterilerine tercih aralığı sunabilmektedir.  Araç brandasından yat ve tekne brandasına, kafe brandasına  bahçe brandasına kadar kullanılan şeffaf brandadan uzun araç  brandasına kadar birbirinden çok farklı alanlarda kullanılan çeşitlerimiz ile müşterilerimize hizmet etmekteyiz.. Brandalar oldukça dayanıklı malzemeler olup çok kaliteli ithal kumaşlar kullanılarak elden edilmektedir. Bu konuda kaliteden asla taviz vermeyen firmamız yabancı ülkelerle çalışmaktadır.

Brandayı muşamba türünde, su geçirmeyen, oldukça dayanıklı kalın bez olarak tabir edebiliriz. Kullanıldığı alanlar kadar üretimi de değişkenlik gösterir. Branda daha çok kış hava şartlarından  korunmak amaçlı  polyester kumaş ile oluşturulan ürünlerdir.

İzmir Branda olarak ürünlerimizi incelemek için lütfen linke tıklayınız.