Karpuz Tente

Karpuz Tente sistemi, ilk bakışta karpuz şeklini ve dilimlerini andırır. Oldukça şık bir görünüme sahip tente sistemidir. Farklı renk seçenekleri sunabilir olmasıyla, modern bir görünümtü sunar. Bu nedenle  otel, lokanta, kafe ve evlerden balkon ve pencerelerde  kullanıma uygun bir tente sistemidir.

Karpuz Tente Adını Nerden Alır ?

Karpuz tente görünüm olarak yuvarlak bir yapıya sahiptir.Bu nedenle görsel olarak  karpuzu andırmaktadır. İsmini bu benzerlikte almıştır. Yabancı dilde de watermelon canopy olarak adlandırılan karpuz tente rengarenk modelleriyle oldukça fazla ilgi görmektedir. Daha çok küçük işletmeler tarafından rağbet görse de evlerde, balkonlarda da görsel şölen yaratan bir etkiye sahip ortamlar elde etmek için iyi bir tercihtir.. Görselliği ve konforu bir arada yaşatan karpuz tente her türlü mevsim etkisi ve hava koşuluna etkili bir korunma sağlamaktadır. Eğer küçük bir işletme sahibiyseniz leri işletmenizin kurumsal renklerine göre tercih edebilirsiniz. Eğer evinizdeki yaşam alanlarınız için düşünüyorsanız sizin zevklerinize göre tercih edilebilir. Güzel ve şık tasarımı ile oldukça ilgi çekici bir görünümü olan karpuz tente, ortamınızın havasını değiştirir.

Karpuz tente modelleri, diğer bütün tentelerden  daha geniş monte edilebilir alanlara sahiptir. Örnek vermek gerekirse pencereler için de montesi oldukça kolay ve uygundur. Bu söylediklerimiz kapı girişleri için de geçerlidir. Dekoratif olarak da görsel bir şölen sunan karpuz tente, kullanımı oldukça kolay olup, her türlü mevsim etkisi ve hava koşuluna uzun yıllar dayanıklılık gösterebilecek kaliteli kumaş yapısına sahiptir.

İşletmeniz için seçtiğiniz karpuz tente modelini sizler için ekonomik hale getirmek için en uygun fiyat teklifi ile sunmaktayız. İzmir’in neresinde olursanız olun, adresinize keşif amacıyla gelecek profesyonel ekibimiz ölçülendirme işlemi sonrası size en uygun tente sistemi için  yine en uygun fiyat teklifini sunup onay alarak birlikte belirleyeceğiniz gün ve saatte montaj ve kurulum işlemini profesyonel bir şekilde gerçekleştirir.

Karpuz Tente Sisteminin Özellikleri Nedir?

Karpuz tente sistemini, diğer tente sistemleri ile göre görsel bakımdan çok daha göze hitap eden ve kişiye özel tercih şansına sahip olduğunu görebiliyoruz.İşlevsellik açısından kıyaslarsak kendine has pek çok özelliği bulunmaktadır.

Oldukça şık bir tente modeli olan karpuz tente; kafe, restoran, mağaza, AVM gibi pek çok işletme modeli için uygun bir sistemdir.
Kumaş yapısı tüm mevsim etkilerine ve hava koşullarına dayanıklıdır,uzun ömürlüdür
Fiyat olarak, diğer tente sistemlerinden daha ucuz olduğundan ekonomiktir.
Monte işlemi kolaydır ve hızlı monte edilebilen bir sistemdir.

Tüm özellikleri sayesinde karpuz tente sistemleri beklentilerinizi fazlasıyla karşılayacak uygun bir tente sistemidir.

Karpuz Tente sistemlerimizi incelemek için lütfen linke tıklayınız