Kasetli Tente Nedir ?

KASETLİ TENTE NEDİR?

Kasetli Tente Nedir ? Kasetli tenteler mafsallı yani kollu tentelerin kullanılabildiği her yerde kullanılabilir. Kaset sistemi vasıtasıyla kumaş iç tarafta toplanır ve kapalı konum getirildiğinde iklim ve çevre şartlarıyla birlikte aşınmaz ya da kir tutmaz. Kapalı konum halinde binanın mimari havasını daha da modernleştiren bir yapıya kavuşturur.

Yani kasetli tente izmir ödeki profilinde , gizli bir kaset sistemi var olan tente sistemi olarak tanımlanabilir.. Kasetli tente modelleri çok pratik kullanım özelliği gösterir. Tentenin kumaşı bu kaset sisteminin içine doğru toplanarak açılıp kapanırken aynı zamanda mekanizması sayesinde  kumaşın üzerinde biriken kir ve pislikleri sıyırmak suretiyle tentenin daha temiz saklanmasına katkıda bulunur.Hem yaz aylarında hem de kış aylarında kullanılabilen bir tentedir.

KASETLİ TENTE NERELERE UYGULANIR?

Kasetli tente sistemi diğer tente sistemlerinden daha çok modern görünüm kazandırır. Kasetli tente fiyatları ise klasik modellerden biraz daha yüksektir  Fakat kullanımı ve bakımı açısından son derece kolaylık sağlayan bu tentelerin avantajları fazladır. Uygulanacağı mekanın boyutlarına göre ve zevkinize göre her renk seçeneğinde imal edilebilmektedir.

Tente kumaşları genellikle Avrupa dan ithal akrilik tip kumaşlardandır. Çok zengin desen ve renk çeşitlliliği vardır. Güneş ışığında bulunan zararlı UV ışınlarından korur , güneşin yakıcı ve yıpratıcı etkilerini büyük oranda engeller.

İzmir Kasetli Tente Sistemleri

İzmir Branda şirketimiz  İzmir kasetli tente sistemleri ve uygulamaları yapmaktadır. Her ortama uyabilecek dekoratif model ,desen ve renk çeşitleri ile İzmir ‘de her ilçede en uygun fiyat ve kaliteli hizmet anlayışı ile mekanlarınıza dekoratiflik ve avantaj katan tente uygulamaları yapmaktadır. Kasetli tente İzmir ilinde son yıllarda çok tercih edilen bir gölgelik sistemidir. Bahçesinde ya da açık havada her mevsimin keyfini sürmek isteyen siz müşterilerimiz için en uygun ve tercih edilen bir seçenektir.

İzmir’ de güneşlik ve gölgelendirme sistemleri uygulamalarında iddialı olan firmamız bu pratik, dayanıklı ve kullanışlı gölgelendirme sistemini taahhüt ettiği  zamanda ve mükemmel işçilik ile montajını gerçekleştirir. Böylece balkon , teras, yazlık ya da dükkan gibi konutsal  mekanların güneşten korunmasını sağlanmış olur.

Kasetli Tente İzmir

Kasetli tente modelleri kullanım açısından oldukça pratik tentelerdir. Ön profillerinde ,saklanmış bir kaset sistemi vardır. Tentenin kumaşı bu kaset sisteminin içinde toparlanarak açılıp kapanırken katlanarak sarılmaktadır.

Bu model kapandığında mekanizma ve kumaş tümüyle kaset İçinde kalır.

Kasetli Tente  modeli ile ilgili daha fazla bilgi almak isterseniz ilgili sayfalarımızı gezebilir firmamızla iletişime geçebilirsiniz.