Yazlık Bölgelerde Tente Tamiri

Yazlıklarda Tente Bakımı

Yaz aylarının gelmesiyle birlikte milyonlarca kişi yazlık ilçelere akın ederler. Ülkemizde yazlık sahibi bir çok aile bulunmaktadır. İzmir ve çevresinde bir çok tatil cenneti bulunmaktadır. Bunlar sayacak olursak Çeşme, Foça, Gümüldür , Seferihisar ve Dikili ilk akla gelen ilçelerdir. Yazlık ev ve villarlarda balkon ve teras alanlarında bir çok tente uygulaması görmek mümkündür.

Örneğin Çeşme tente kullanımının çok olduğu bir ilçedir hemen hemen her yazlık evin bir gölgeliği vardır. Yazın ve güneşin keyfini çıkartmak için ayrıca Çeşme pergola sistemlerininde çoköa tercih edildiği bir ilçedir.

Sadece turizm sezonu başlarken usulen yapılan bakım ve temizlik bir çok tente ve pergola için çok sağlıklı değildir. Çünkü kış aylarındaki iklim koşullarından dolayı güneşlik kısımlarına bir çok yabancı madde kaçabilmektedir. İyi kapatılmamış yada gerekli özen gösterilmeyen tenteler eninde sonunda arızalanır. Bu durumda firmamızı arayarak tente tamiri ve pergola tamiri kosunda destek alabilirsiniz.

Yukarıda saydığımız tüm ilçelerde bulunan işletmelrin pergola sistemleri, ister motorlu ister tam otomatik pergola olsun tarafımızca itina ile yapılmaktadır. Çeşme tente sistemleri imalatı ve tamiri konusunda bizi herzaman arayabilirsiniz.

Pergole Bakımı Nasıl Yapılmalıdır ?

Özellikle motorlu pergola sistemleri uzmanı tarafından bakımdan geçirilmelidir. Elektrikli bir sistem olduğu için tecrübesiz kişilerin mekanizmalar ile oynamaması ve içini açmaması gerekir . İzmir tente branda ekibi olarak kısa sürede bakımınızı en iyi şekilde güvenle yaparız. Pergole bakımı ve tamiri esnasında harketli parçalar, profiller dikkatlice elden geçirilir. Elektrik motoru test edilir. Elekronik aksamlar kontrol edilir ve gerekli parçalar temzilenir ya da değiştirilir.

Yazlık İlçe Hizmet bölgelerimiz

Çeşme

olarak verilebilir…