Restoran Tentesi

Restoran Tentesi Modelleri

Restoran tentesi ile eğer bir restoranınız varsa daha hoş ve daha ilgi çekici bir atmosfere sahip olsun istiyorsanız tercih edebileceğiniz sistemlerdir.Tenteler bulundukları ortamı güzelleştirirken aynı zamanda ambiyans yaratarak  daha da göze hoş bir görüntü kazandırır.

Açılır kapanır bir tente sistemi olan Pergola tente modeli son günlerde Cafe ve Restoran tentesi olarak çokça kullanılmaktadır. Otomatik bir tente modeline sahiptir.

Led aydınlatmalı olabildiği gibi  kumanda ile kontrol edilebilir özelliği de olması kullanım kolaylığı sağlar.

Kullanımı oldukça geniş alanlara yayılmış olan bu ürün çok özellikli sistem her iş sektöründe ve ortamda kullanılabilecek bir sistemdir.

Yapı ruhsatı gerektirmeden montaj yapılabilen bu sistem işletmenize modern bir görünüm sağlamanıza yardımcı olur.

İZMİR MOTORLU PERGOLA SİSTEMLERİ

Özellikle son yıllarda oldukça çok tercih edilen tente sistemleri arasında yerini almıştır. Bu sistemlere “motorlu pergola” adı verilme nedeni ise, raylar üzerinde ileri ve geri hareket etmek suretiyle çalışmasından kaynaklanır.Firma olarak  İzmir pergole sistemlerinin imalatı ,montajı ve servis hizmetlerini 20 yıllık deneyimiyle sizlere sunmaktadır.

Bu sistemin bu kadar çok tercih ediliyor olmasının nedeni ise; rüzgar gibi mevsimsel olumsuz etkilere karşı dayanıklılık göstermesi ve kullanıcıları için çevresel faktörlere karşı korunak oluşturmasıdır. İzmir motorlu pergola sistemleri sadece çevresel etmenlere karşı korunak sağlamakla kalmaz, aynı şekilde oldukça şık bir görünüm meydana getirir.

Motorlu pergola İzmir modelleri, 2 farklı seçenek olarak karşımıza çıkmaktadır.Işıklı ve ışıksız olmak üzere iki farklı seçenek sunar.  Bunlarsan ışıklı pergola sistemleri ışıksız pergola sistemlerine göre daha çok talep görmektedir.

MOTORLU PERGOLA KULLANIM ALANLARI

İzmir motorlu pergola sistemlerinin kullanım alanları gün geçtikçe artmaktadır. Bu kullanma alanların başında; kafeler, kış bahçeleri ve evlerin teras ve balkonları yer almaktadır. Gölgelik sistemleri ise diğer kullanım alanları olarak ise; otellerin dış kısmında yer alan oturma yerleri, açık hava konserleri gerçekleştirilen alanlar ve küçük işletmelerin neredeyse tamamı gösterilebilir.

Yine küçük işletmelerin bu ürünü tercih etmesinin en önemli nedeni dışarıda kalan ürünleri korumaktır. İzmir motorlu pergola sistemi, uzun yıllar boyunca aynı  şekilde çalışabilir ve arızalanma olasılığı oldukça düşüktür. Bu nedenle de giderek daha çok tercih edilen bir sistem olmaya başlamıştır.

Tenteler ile restoranınızı mevsimsel etkilerden koruyarak daha güvenilir ve huzurlu bir ortam haline getirebilirsiniz.Su geçirmez yapısı ve dayanıklı kumaş ile çok sağlam  ve uzun ömürlü bir yapıda olan tente sistemlerinize bizi arayarak kolaylıkla sahip olabilirsiniz.